Ztracený kontinent Veta 01

23. dubna 2011 v 19:54 | Inoue Takato |  Poviedky
Inspirováno Anime Hetalia.Kráčela zrovna ona dívka se zvláštním odstínem vlasů a usmívala se.Ano nebyla to obyčejná dívka,ale národ,který zrovna mířil z meetingu.Ale čemu pak se usmívala? To se musíme vrátit o pár minut zpět .
"Já Naikoru ,národ války žádám o spojenectví s národem síly-Yami."Držela zvednutou ruku a ve vteřině se usmála jelikož jmenovaný kývnul:"Mockrát vám děkuj pane Yami." Pohledný a vypracovaný muž se jen uklonil políbil jí ruku:"Nemáte vůbec zač ..A nechcete už si začít tykat milá slečno?"..Naiko jen kývla a řekla :"Tak tedy dobře Yami"..Po tom už byly dořešeny ty "blbosti" a tak se vracíme zpět do současnosti.

Naikoru dokráčela sotva kousek a už ji zastavil Yami ten hnědovlas s zelenýma očima."Ale copak Naikoru,ty už kráčíš pryč,když jsme uzavřeli spojenectví je načase se trochu sblížit."Přejel ji rukama po bocích a následoval trup,když už se přibližoval rty k ústům Naikoru tak se stalo něco co nečekal.Dívka se ohnala rukou a pěstí mu vrazila přímo do oka,aby tomu druhému oko nebylo líto taky dostalo pořádnou šlupku.A když viděla Naiko výraz Yamiho tak si nemohla odpustit kopanec kolenem do rozkroku a odcupitala pryč.Když kolem procházela Aneko,která Yamiho nad míru milovala,ale on ji ne tak vytáhla lékárničku a ihned začla ošetřovat.Yami si říkal ,že by ji možná mohl někdy využít.

Mezitím se Anizu a Inoue bavili v meetingové budově ve státu Anizu o problematice ,že jsou odříznuti od ostatních kontinentů.Inoue je na tuto věc celý žhavý,ale Anizu jen částečně.Anizu je spíš typ na boje a sílu.Ale byl to jediný stát kontinentu Veta ,který se setkal s někým odjinud.Ano a byla to právě Jižní Itálie koho potkal,ale zůstaly po něm jen památky pizzy,kterou od té doby Anizu uctívá.Inoue se jen usmál,jelikžo je rád,že ho Anizu chápe i přesto ,že je to jeden z nejslabších států.

Kuichiki's mají zrovna jiné věci na práci.Řekněme ,že zrovna hrají člověče nezlob se ..(Dozvíte se jindy)

A tážete se copak dělá Ještěrka? Dělá papírování kvůli její krizi.Každý by se podivil u tak svědomitého národu ,že má krizi.Má to svůj velký důvod.Je to její spojenkyně Aneko-ehm..líná spojenkyně..Svou práci nechává na Ještěrce,která neumí říct ne.

(Omlouvám se za obrázek ,je v malování! xD)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama