Duben 2011

Rozhovor s Yaoistkami!

30. dubna 2011 v 20:02 | Inoue Takato
Takže je tu exklusivní rozhovor s yaoistkami! Jedna bude mít odpvoěd č.1 a druhá č.2..Pak bude moje reakce.

Hetalisti RULEZ ^^

27. dubna 2011 v 19:14 | Inoue Takato |  Nezaraditeľné
Tákže určitě znáte Heta mánii..Jde o Anime jménem Hetalia ^^..
Je nás hodně,ale kolik že?
Takže tímto zahajuji sčítání hetalistů! Koment a anketka ^^
Váš Inoue ^^

Nový opening ^^

25. dubna 2011 v 16:45 | Inoue Takato |  Videá/Hudba z Anime
Jak jsitě víte je již nový opening ..Já ho doopravdy miluju-trsám jak přiblblej :)
Pro opozdilce nebo neznalce dávám ^^

Šílenství s maskou andoru .

25. dubna 2011 v 15:50 | Inoue Takato |  Our Diary
Ano možná tento web znáte nebo jste už o něm slyšeli.Jde o web kde si můžete založit "jeskyni" s určitým příběhem..Píší se dlouhé příspěvky podle Pjových(Zakladatel jeskyně-vypravěč-osud či něco jiného)příspěvků na "sklo".Je také příběh v diskuzi,ale ten má jiný děj než ten na skle.Tam se já vždy v Hetalia jeskyních hodně pobavím..Máme takovou partu s ,kterou jedem o sto šest na andoru..Vpodstatě formou psaní v RPG se fakt pobavíme ^^.A je to fakt šílené ^^

Cože je to psaní v RPG?
To je tohle: Čáuký~ *Sedne si na pohovku*

V podstatě jde o psaní věcí co konáte v hvězdičkách ^^

ww.andor.cz
Vřele doporučuji,Inoue ^^

Akatsuki se rozdělují!!!!

23. dubna 2011 v 20:38 | Inoue Takato
EXLUSIVNÍ NOVINÁÁ!!! Akatsuki údajně nebyli zabiti či něco jiného,ale rozdělili se a šli vlastní cesotu!!!
Tuto novinku nám poskytla tajná štěnice Seiko Heno Takahashi Williams!
(Na fotografii Seiko-štěnice)

Tákže výsledky vyzvídání a tvrdé práce si přečtěte níže:

Ztracený kontinent Veta 01

23. dubna 2011 v 19:54 | Inoue Takato |  Poviedky
Inspirováno Anime Hetalia.Kráčela zrovna ona dívka se zvláštním odstínem vlasů a usmívala se.Ano nebyla to obyčejná dívka,ale národ,který zrovna mířil z meetingu.Ale čemu pak se usmívala? To se musíme vrátit o pár minut zpět .
"Já Naikoru ,národ války žádám o spojenectví s národem síly-Yami."Držela zvednutou ruku a ve vteřině se usmála jelikož jmenovaný kývnul:"Mockrát vám děkuj pane Yami." Pohledný a vypracovaný muž se jen uklonil políbil jí ruku:"Nemáte vůbec zač ..A nechcete už si začít tykat milá slečno?"..Naiko jen kývla a řekla :"Tak tedy dobře Yami"..Po tom už byly dořešeny ty "blbosti" a tak se vracíme zpět do současnosti.

Naikoru dokráčela sotva kousek a už ji zastavil Yami ten hnědovlas s zelenýma očima."Ale copak Naikoru,ty už kráčíš pryč,když jsme uzavřeli spojenectví je načase se trochu sblížit."Přejel ji rukama po bocích a následoval trup,když už se přibližoval rty k ústům Naikoru tak se stalo něco co nečekal.Dívka se ohnala rukou a pěstí mu vrazila přímo do oka,aby tomu druhému oko nebylo líto taky dostalo pořádnou šlupku.A když viděla Naiko výraz Yamiho tak si nemohla odpustit kopanec kolenem do rozkroku a odcupitala pryč.Když kolem procházela Aneko,která Yamiho nad míru milovala,ale on ji ne tak vytáhla lékárničku a ihned začla ošetřovat.Yami si říkal ,že by ji možná mohl někdy využít.

Mezitím se Anizu a Inoue bavili v meetingové budově ve státu Anizu o problematice ,že jsou odříznuti od ostatních kontinentů.Inoue je na tuto věc celý žhavý,ale Anizu jen částečně.Anizu je spíš typ na boje a sílu.Ale byl to jediný stát kontinentu Veta ,který se setkal s někým odjinud.Ano a byla to právě Jižní Itálie koho potkal,ale zůstaly po něm jen památky pizzy,kterou od té doby Anizu uctívá.Inoue se jen usmál,jelikžo je rád,že ho Anizu chápe i přesto ,že je to jeden z nejslabších států.

Kuichiki's mají zrovna jiné věci na práci.Řekněme ,že zrovna hrají člověče nezlob se ..(Dozvíte se jindy)

A tážete se copak dělá Ještěrka? Dělá papírování kvůli její krizi.Každý by se podivil u tak svědomitého národu ,že má krizi.Má to svůj velký důvod.Je to její spojenkyně Aneko-ehm..líná spojenkyně..Svou práci nechává na Ještěrce,která neumí říct ne.

(Omlouvám se za obrázek ,je v malování! xD)

Jsem zpátky mina!

23. dubna 2011 v 12:19 | Inoue Takato |  Oznamy
Jelikož Aeryn nemá čas,nebo podléhá tlaku ostatních *nediví se jí*..Co bych jí asi řekl jestli se vrátí a nic tu nebylo!^^
Takže se budu moc snažit abych pomohl v co největší rozkvět tohoto blogu *zvedne ruku a rozkročí nohy,zaujme odhodlanou pózu*

Rozjedem to!chvíli potrvá než se mi to povede xDDD
Váš Inoue! ^^-