Říjen 2009

Kung Fu Panda

31. října 2009 v 17:04 Animované Filmy
V líhni animovaných talentů studia DreamWorks se zrodil nový hrdina, který dokáže skvěle konkurovat jeho dosavadnímu tahounovi Shrekovi. Zatímco zelený zlobr se konečně usadil, na scénu nastupuje mladý, neklidný, roztomilý a totálně nešikovný pandí chlapík jménem Po. Ten musí v akcí a vtipem nabitém příběhu ujít neuvěřitelnou cestu, během níž se z uťápnutého prodavače nudlových polévek stane legendární Dračí bojovník. Ačkoliv se příběh odehrává ve středověké Číně, jeho kulisami by mohla být jakákoliv éra a oblast. Jeho hlavní náplní je totiž poselství, že i tomu největšímu zoufalci se může splnit jeho sen, když ...

Wall-E

31. října 2009 v 17:02 Animované Filmy
http://www.horroria.com/i/nposters/09/82/98241-7S.jpg
Spustošená a opustená planéta Zem má už dlhé roky jediného nájomcu, je to robot WALL-E. Ako posledný z mnoho podobných tipov robotov, vydržal aj naďalej recyklovať odpad, čo tu ostal po ľuďoch bývajúcich teraz na vesmírnej loďi. Takže jeho náplň práce pozostáva len z denno-denného zlisovávania odpadu do malých kociek a tie postupne ukladá do obrovských mrakodrapov. Popri tomto zamestnaní si spĺňa aj svoju záľubu v zbieraní zaujímavých predmetov. Tento zaužívaný trend preruší jedného dňa prílet vesmírnej prieskumnej sondy. Tá vypúšťa na prieskum lietajúceho robota EVE aby zistila, či na spustošenej planéte by sa dal obnoviť život. WALL-E po dlhých rokoch vidí konečne niekoho nového, modernejšieho, jediné čo mu chýba ku šťastiu je už len nadviazať bližší kontakt s tou záhadnou robotkou.

Shrek 4-D

31. října 2009 v 17:00 Animované Filmy

Shrek a princezna Fiona se chystají na svatební cestu. Drakem sežraný lord Farquaad se vrací jako zlý duch, který chce jejich svatební cestu překazit. Za pomoci svého pomocníka Theloniouse unese princeznu Fionu. Shrek a oslík se jí vydají hledat za vydatné drakovi pomoci.

Shrek

31. října 2009 v 16:59 Animované Filmy

Shrek, zelený obr s tykadly mimozemšťanů, žije sice docela sám, ale šťastně ve svém domku na samotě u lesa až do chvíle, kdy je doslova přepaden nekonečným zástupem známých i méně známých pohádkových postaviček, které byly vyhoštěny z království nevzhledného a zakyslého Lorda Farquaada. Ve snaze zjednat pořádek a hlavně vrátit klid do svého příbytku Shrek Farquaadovi slíbí, že vysvobodí ze zajetí obávaného draka krásnou princeznu Fionu a přivede mu ji, aby se stala jeho ženou. S pomocí mazaného oslíka, ochotného pro Shreka udělat cokoli, jen ne zmlknout aspoň na okamžik, obr svůj slib splní, jenže pak se to nějak podivně zamotá, zaplete a zkomplikuje, takže je všechno nakonec úplně a docela jinak…


Herkules

31. října 2009 v 16:55 Animované Filmy
Vo fantastickom, mytologickom svete starovekého Grécka chce mladý Herkules, poloboh a syn Dia, dokázať, že je skutočným hrdinom, aby bol hoden svojho olympského otca. S pomocou kozonohého trénera heróov Filokteta a okrídleného koňa Pegasa používa Herkules svoju neuveriteľnú silu na boj s temnými silami Diovho rivala Hádesa, vládcu podsvetia. No keď sa Herkules zaľúbi do Megary, krásnej, no cynickej mladej panny, tajne spolčenej s Hádesom, kráľ temnôt ju využije k tomu, aby Herkula pripravila o jeho silu, a zahajuje ťažkotonážny útok na Diov trón. Keď sa svet zmení na Armageddon, Meg prináša najvyššiu obeť, aby zachránila Herkula, a naopak, on v sebe odhaľuje ešte väčšiu silu a unáša Meg späť do sveta živých. Nakoniec Herkules spoznáva, že skutočný hrdina sa nemeria len silou svojich paží, ale aj statočnosťou svojho srdca.

Hledá se Nemo

31. října 2009 v 16:53 Animované Filmy
Ponořme se pod mořskou hladinu, kde se odehrává napínavý příběh HLEDÁ SE NEMO. Jeho tvůrci, kteří jsou také autory nezapomenutelných snímků Příběh hraček a Příšerky, s. r. o., jsou držitelé Oscara. Veselé dobrodružství vás zavede do překrásného podmořského světa korálového útesu u břehů Austrálie. Nebojácnou malou rybku Nemo uloví potápěč a odveze od domova do svého akvária. Jeho velmi starostlivý více... otec Marlin se ihned vydá za svým synkem na dalekou pouť. K němu se připojí Dory, milá rybka, která ovšem trpí pot¨ruchou krátkodobé paměti. Na cestě spolu potkají vegetariánské žraloky, frajerské želví surfaře, fascinující medúzy a stále hladové racky! Film HLEDÁ SE NEMO byl natočen počítačovou animací. Díky ní nabízí jedinečný zážitek, který je k nerozeznání od skutečné reality. Filmu HLEDÁ SE NEMO se nikdy nenabažíte, zaplaví vás smíchem a opravdovými city.

Bolt - pes pro každý případ

31. října 2009 v 16:52 Animované Filmy
Život superpsa Bolta je plný dobrodružství, nebezpečí a nástrah - přinejmenším tehdy, pokud běží kamery. Když se hrdina hollywoodského hitového televizního seriálu souhrou náhod ocitne ve studiu v New Yorku, začne se Boltovo dosud největší dobrodružství - cesta napříč skutečnou Amerikou za jeho majitelkou a hereckou kolegyní Penny. Vyzbrojen pouze iluzemi o tom, že jeho fantastické dovednosti a schopnosti jsou skutečné, a dvěma bizarními společníky - apatickou toulavou kočkou Mickou a křečkem s televizní závislostí, Bivoj - Bolt zjišťuje, že k tomu, aby se stal hrdinou, nepotřebuje superschopnosti.

Lovecká sezóna 2

31. října 2009 v 16:51 Animované Filmy
Užvaněný a potrhlý jelen Elliot a zdomácnělý medvěd grizzly Boog tvořili tu správnou dvojku, která v prvním díle Lovecké sezóny uhájila les a jeho obyvatele před krvelačnými lovci. A protože se jim v konkurenci animované záplavy roku 2006 dařilo nad očekávání dobře, vykoledovali si pokračování. V něm dojde na rozhodující souboj na život a na smrt mezi dvěma živočišnými skupinami, které se navzájem nenávidí - divokými a domácími zvířaty. Jediný jezevčík Buřtík, který zdrhnul svým páníčkům, aby ochutnal tu pravou svobodu, stále neví, na jakou stranu se má přidat. V divočině Buřtíka láká bezbřehá volnost, na druhý břeh ho zase přitahují vitamínové kosti, které na něj líčí jeho panička ve snaze ho najít. Před nemateriální svobodou nakonec zvítězí pamlsky v tlamě a na Buřtíka spadne klec, respektive za ním zaklapnou dveře obytného karavanu jeho páníčků. V tu chvíli si uvědomí cenu svobody, ale to už je trochu pozdě. Naštěstí má divoké kamarády, kteří ho nenechají ve štychu a s nasazením vlastních krků půjdou v jeho stopách, aby ho uchránili před osudem domácího mazlíčka. Naneštěstí Buřtíkovi páníčci směřují na sraz chovatelů domácího zvířectva, kterému šéfuje jeden věčně zpruzený pudl, jenž kromě špatně provedené ondulace nenávidí ještě jednu věc - divoká zvířata. Střet, který se blíží, je zcela nevyhnutelný, a Elliot s Boogem budou muset oprášit všechny triky, aby z téhle krize vyšli se zdravou kůží a navíc ještě zachránili kamaráda Buřtíka.

Lilo a Stitch

31. října 2009 v 16:50 Animované Filmy
Na vzdialenej planéte Turbo prebieha súd s vedcom Jumbom, ktorý vytvoril malý zlomyseľný experiment s názvom 626. Galaktická rada sa rozhodla experiment z planéty vyhostiť, ale pri prevoze im ušiel a havaroval na Zemi - Havaji, kde ho zrazí kamión a ráno sa ocitne v psom útulku, kde si ho adoptuje malá Lilo so svojou staršou sestrou Nani mysliac si, že je to pes. Lilo ho pomenuje Stitch. Ale Jumba a jeho pomocník Pleakley sú vyslaní na jeho dolapenie a Lilo a Nani majú práve problémy so sociálkou a Stitchovo agresívne správanie im to ešte viac komplikuje. Čoskoro sa však Lilo podarí Stitcha odmekčiť a jej problémy teraz závisia od Stitcha.

Špionky přicházejí

31. října 2009 v 16:50 Animované Filmy
Clover, Alex a Sam byly obyčejné holky z Beverly Hills. Tedy alespoň do doby, kdy se staly špionkami Světové organizace na ochranu lidstva (WHOOP). Ve čtyřech epizodách vás špionky zavedou do světa show businessu, do středověku, budou čelit problémům s novým šéfem a nakonec si užijí super dovolenou na Hawaii. Ale pozor, jsou to špionky a to by v tom byl čert, aby se jim i tam něco nepřihodilo!!! A těšte se, špionky se opět vrátí.....